iStrojírenství
rámečekNovinkyrámeček
rámečekVýrobarámeček
rámečekAutomatizacerámeček
rámečekEnergetikarámeček
rámečekLogistikarámeček
rámečekITrámeček
rámečekMateriályrámeček
rámečekTechnikarámeček
rámečekByznysrámeček
rámečekVidearámeček
rámečekKalendářrámeček
rámečekFirmyrámeček
 
 

„Auto roku 2012“ má i LED novinku z Nejdku

Od úterý 24.ledna známe nositele titulu „Auto roku 2012 v České republice“. Dobrá zpráva o vítězství modelu Ford Focus dolétla i do Karlovarského kraje. Společnost WITTE Automotive potvrdila prestiž svých výrobků: zamykací systémy a kliky byly zastoupeny ve čtyřech z pěti nominovaných finalistů. První příčka pro Ford Focus do Nejdku přinesla ocenění „Dodavatel pro Auto roku 2012“ a skvělý dárek k dvacátému jubileu firmy.

„Jsme tradičním účastníkem soutěže. Dvakrát v řadě za sebou jsme titul získali v letech2009 a2010. WITTE výrobky byly zastoupeny ve vítězných modelech Škoda Superb a Škoda Yeti. Letos jsme opět potvrdili dobrou pověst našich produktů a zejména kvalitu práce od vývoje po montáž. A letošní titul je pro Nejdek opravdu speciální – LED softtouch (integrované zavírání a osvětlení zadního víka) je stoprocentně nejdeckým dítkem. Tento patent jsme poprvé veřejnosti představili na 4.ročníku WITTE Noci techniků a konstruktérů v říjnu 2011. Těší nás uznání od odborníků i široké veřejnosti v této anketě,“ říká Petr Tatarka, vedoucí týmu prodeje a vývoje.

A dodává: „I naše výrobky přispívají k bezpečnosti finálových vozů v kategorii městských vozů (Škoda Citygo), nižší střední třídy (Ford Focus), střední a vyšší střední třídy (Audi A6) a terénních a velkoprostorových vozů (Range Rover Evoque). Pod stupni vítězů jsme zůstali jen ve třídě sportovních vozů (Porsche 911 Carrera).“

 

Hlasy 31-členné odborné poroty a veřejnosti se sčítaly. V nominacích se shodli ve třech z pěti kategorií, ve dvou zbývajících se názory na vítěze z řady 41 kandidátů dramaticky lišily.Článek zveřejnila firma:
WITTE Nejdek, spol. s r.o.Hodnocení: 4.48
Nezajímavý | Průměrný | ZajímavýNa začátek | Zpět


 
 
Reklama:

Facebook:

iStrojírenství.cz
iStrojírenství na Facebooku
Kontakt:

Telefon +420 587 407 396
Email info@istrojirenstvi.cz

Kontaktujte násDoporučte nás Přidat k oblíbeným Reklama