iStrojírenství
rámečekNovinkyrámeček
rámečekVýrobarámeček
rámečekAutomatizacerámeček
rámečekEnergetikarámeček
rámečekLogistikarámeček
rámečekITrámeček
rámečekMateriályrámeček
rámečekTechnikarámeček
rámečekByznysrámeček
rámečekVidearámeček
rámečekKalendářrámeček
rámečekFirmyrámeček
 
 

WITTE personalisté za zkušenostmi do ciziny

Pro skupinu„decision-makers“ - pracovníků, kteří se podílejí na utváření vzdělávací politiky a vzdělávacích systémů ze škol, státní správy a odborníkům na vzdělávání z celé ČR je určen program zahraničních studijních návštěv SVES. Příležitost sbírat mezinárodní zkušenosti a navázat přímé kontakty v oblasti vzdělávání využívají letos personalisté WITTE Automotive v Nejdku, jednoho z nemnoha žadatelů z Karlovarského kraje.

„Reagovali jsme již na první výzvu programu SVES, který organizuje Národní agentura pro evropské vzdělávací programy, a  žádosti si v říjnu 2010 podali naši specialisté na vzdělávání.  Myslíme si, že i „vzdělávače“, kteří organizují firemní odborné a jazykové kurzy, je třeba dále rozvíjet a obohacovat o nové zkušenosti a moderní vzdělávací metody. Uspěli jsme a Mgr. Jitka Štatská se před několika týdny vrátila ze studijního pobytu v německém Bielefeldu,“ říká Ing. Milan Kohout, vedoucí personálního týmu.

 

Paní Štatská doplňuje: „Tématem stáže byl rozvoj dovedností a kompetencí ve firmách a pro firmy. Moje pracovní skupina, která navštívila místní školy, instituce i podniky za účelem porovnání vzdělávacích systémů,  byla opravdu mezinárodním mixem: já za Českou republiku, dvě  kolegyně z Itálie, po jedné z Řecka a Turecka a jediný muž skupiny reprezentoval Rumunsko.“Článek zveřejnila firma:
WITTE Nejdek, spol. s r.o.Hodnocení: 4.72
Nezajímavý | Průměrný | ZajímavýNa začátek | Zpět


 
 
Reklama:

Facebook:

iStrojírenství.cz
iStrojírenství na Facebooku
Kontakt:

Telefon +420 587 407 396
Email info@istrojirenstvi.cz

Kontaktujte násDoporučte nás Přidat k oblíbeným Reklama